April 2013

Kiki - Somewhere in Neverland

28. april 2013 at 0:17 | Bajka |  Lidé

Pár celkem povedených fotek ze soboty... Objevili jsme další parádní místa v lese a po loukách, na kterých budou skvělé fotky a také jsme toho hned využili, ještě když už je konečně teplo :)
Tanec stínů - zátiší

23. april 2013 at 22:19 | Bajka
Opravdu divnější název pro tyhle fotky mě napadnot nemohl :D
Poslední chvílí nemám vůbec cit na to, psát různé popisky k fotkám a vůběc různě se vyjadřovat. Proto článek, který by mi normálně zabral pár minut, píšu pomalu půl hodiny. Ach jo...
Až mě nakopne múza tak možná napíšu i něco inteligentnějšího k tomuto článku, teď snad jen to, že tyhle fotky jsou focené dnes na focení. (Další velice inteligentní souvětí)just take guitar and go.

20. april 2013 at 13:30 | Bajka |  Lidé


Tenhle týden byl opravdu rušný, vůbec jsem nevnímala, co všechno jsem dělala. Když si vzpomenu na pondělí, vůbec nevím co se dělo, v úterý jsem byla na focení, kde jsme vyvolávali fotky, ve středu jsem fotila 3 holky, ve čtvrtek Domču, což jsem si užila asi nejvíc. Je skvělé vidět po delší době lidi které máte rádi, bydlíte poblíž sebe, ale míjíte se vždy ve špatném čase. Včera jsem byla úplně mrtvá, usnula jsem na posteli s rukou v notebooku a probudil mě až dnes ráno požární poplach. Za pár hodin jedu fotit oslavu a ještě ležím v posteli v pyžamu a píšu tento článek. Paráda. Je čas něco začít dělat :)