November 2011

Křivoklátská výstava

6. november 2011 at 16:38 | Bajka |  Deník Mouchy

Na zkoušku jsem se přihlásila do foto "výstavy" kde byli různá témata na fotky z Křivoklátkska a okolí. Tuším že témata byli : Lidé Křivoklátska,úsměvy křivoklátska a čarokrásná příroda. K každému tématu se mohli dát 3 fotky, já tam dala tyto - přikládám odkazy : Blesk, Vážka, Konipas, duha, Kiki a Kuki, masopust, Radost ze života. Nečekala jsem, že by jsem něco vyhrála ale za zkoušku nic nedám. Když dnes byla vernisáž těch fotek, viděla jsem, že se přihlásilo neskutečných lidí, a přišlo se jich tam podívat hafo, byla jsem celkem nervózní... Úžastnila se celá naše rodina (skoro) Já,Děda,Strejda,Teta a vyhrál můj děda a potom další hafo lidí děda byl tuším že 2. a 3. , strejda byl 2. a teta 1. . a pak řekli že 2. místo v kategorii lidé křivoklátska vyhrává ,,Barbora Mouchová" s fotkou ,,Radost ze života". Mně se úplně rozzářili oči, už to, že jsem tam měla fotky vystavěné pro mě byl zážitek. A potom jsem vyhrála i ,,Cena Křivoklátský list" s tou samou fotkou jako před tím. Prý se mnou budou dělat rozhovor do novin :D No já to zase pokonim :D ...

Chci poděkovat Kikině Juříčkový, za skvělou "modelku" co mi dělá, protože bez ní by jsem to nevyhrála :) Díky ti ! :D

Vyhrála jsem MP3, vzorek šampónu + 2 vzorky voňavky :D, asi tak 150 fotopapíru v velikosti obálky ♥ , CD + DVD Ewy Farný :D, minikalendář, Lesk a řasenku v jednom :)

Chci být nenormálně normální

4. november 2011 at 20:48 | Bajka |  Deník MouchyJdu nadojit žirafu ! Zelená, červená, žlutá, oranžová! Modrá? Barvy Skittles ! Ne! Nepapala jsem žádný houbičky, ani zelený lísteček, jsem frajer který nekouří ! Čím dál tím víc miluju barvy, berevnost. Dříve to bylo:Černá bunda,kalhoty, tryčko. I Don't like black ! :P Poslední dobou, vlastně nevím co chci. Chci mít normální blog, klasický vzhled, ale zase ta galerie co tu mám se mi líbí a je to celkově přehledný. Dnes jsme byli v Práglu na Zličíně, nakupovat na vánoce... Mam skvělí červený džíny z NewYorkeru a skvělej kabát a tričko z Háemká (H&M) a samozřejmě že na tričku je mega nápis "I love colour" ... Tudíš mám vybraných svých asi 8 dárečků na vánoce, samé oblečení...Ještě mam 1 tis od babičky aby jsem si vybrala sama co chci...Mmm došli nápady, vše co chci mám, nic mi nechybí...Asi the sims 3 ? Zavirovat si zase počítač- možná :P Jinak mi dnes kamarádka poslala čepici do který mě přemlouvala ať si jí obědnám...Je to tahle BAREVNÁ ←jou jou :D je objednaná... A jestli v ní budu vypadat jako debil ! Nepřejte si mě ! :D:D Sama investuju, sama si dám do huby... No nic, já už mizím, jsem nějaká utahaná po dnešku :)
Čaute :)

Bajka :)