April 2011

Konipas v letu

28. april 2011 at 18:09 | Bajka |  Ostatní fauna

Tuším že minulý týden v středu, nám nad balkónem poletoval konipas, neváhala jsem vzala jsem foťák, ale byl problém v tom že jsem měla možnost fotit pouze přes sklo, což mi nedalo a dveře jsem otevřela, kupodivu mi konipásek neulítl jen kroužil, vždy jakoby jen popolítl vzhůru a pak se spustil dolů, já v té rychlosti měla ruční ostření tak jsem to rychle nastavila a vznikla tato fotka, se kterou jsem moc spokojená. Jen mi vadí to světlo, které jsme nestihla nastavit, poté co fuťák udělal ten rámus, konipas odletěl, i tak jsem byla šťastná že fotka vyšla tak krásně ostrá :)


Příroda v jarním nádechu

28. april 2011 at 17:59 | Bajka
Tak jsme vyrazili taky do přírody, bylo to fakt "bájo" všude sasanky, úplný sasankový háj, viděli jsme srnky, a když jsme dorazili k posedu a já na něj vylezla, spatřila jsem orla mořského jak poletuje, tedy řeknu vám, to je pták jak hova*o :D A vidět ho v Čechách na živo je fakt zážitek, cestou domů jsme viděli u potoka srnce...Kiki v jarním nádechu

28. april 2011 at 17:33 | Bajka |  Lidé
Když už se udělalo hezky, a všechno venku tak pěkně kvete, tak jsme s kámoškou neodolali, a vyrazili ven fotit :) Celkem to šlo, jen mi poslední dobou chybí nápady, přijde mi že fotím stále to samé, stále dokola a dokola. Snad mě popadne ta prvá uchylka a s ní i spousta nápadů na originálnější fotky .)
Cunkov - Jaro

28. april 2011 at 17:16 | Bajka |  Koně
Po dlouhé době jsme zavítali na Cunkov. Jeli jsme se podívat na teď myslím že už 11 hříbátek které se huculkám narodili tento rok :) Je opravdu krásný pohled na ohradu plnou těch malých a čilích "pižďuchů". Poté jsme jeli na hodinovou vyjížďku... Fotky jsou ve velmi špatné kvalitě protže nám bohužel počasí nepřálo, bylo zataženo a každou chvílí jsme očekábali déšť, který jsme chytli nakonec na vyjížďce, ale naštěstí to bylo jen pár kapek. A taky je to jeden z důvodů proč jsem tu tak dlouho nebyla, spadla jsem z Ginebry a vyvrkla si kotník, je to na dlouho, je to moje chyba a já jsem ráda, že mi ten pád dal ponaučení :).